Group

Public·556 members

KI Olimpija Ljubljana v živo 26 oktober 2023 Glej na spletu

30. avg. 2023 — (PRENOS V ŽIVO>>>>))) Qarabag Olimpija Ljubljana v živo 31 avgust 2023 30m 27 Pascal Estrada Pascal EstradaMar 12, 2002 (21)€500k 6 Mateo ...

Domžale Olimpija prenos v živo 21 oktober 2023 Prenos v živo pred 5 dnevi — Domžale Olimpija prenos v živo 21 oktober 2023 Prenos v živo 8. okt. 2023 — 17. 2. OLIMPIJA. 15. 3. KOPER. 6. 13. 4. MARIBOR. 11. 5. BRAVO. TV Prenosi v živo - Športklub, Arena, ŠportTV - Slovenija Olimpija Ljubljana. 23. 4. NK Bravo. 20. 5. Maribor. 17. 6. Mura. 14. 7. Radomlje. 12. 8. Domžale. 11. 9 ... (GLEJ NA SPLETU>>) Olimpija Ljubljana vs Radomlje živo (GLEJ NA SPLETU>>) Olimpija Ljubljana vs Radomlje živo online 08.10.2023 2023 17:30 Maribor: Kalcer Radomlje 28. 2023 20:15 Olimpija Ljubljana: Koper 29. V 82. minuti je Kavčič znova izvrstno podal, Ivanšku pa strel z glavo tokrat Jug ni branil. In po prvem prvoligaškem golu tega najstnika so povedli z 2:1. Skuka je imel pred koncem tekme še eno lepo priložnost, a mu je Matija Orbanič branil. Tako je Maribor doživel že peti poraz sezone (pet zmag, dva remija) in na petem mestu za vodilnim Celjem zaostaja visokih 12 točk. Pred njim je tudi Bravo (s tremi točkami prednosti), ki bi lahko celo zmagal s 3:1, a je po napaki Svena Šoštariča Karića v sodnikovem dodatku Luka Kerin zadel prečko. Zeljković na debiju izpolnil prvi cilj Zoran Zeljković prvič v vlogi trenerja Olimpije, na gostovanju v Domžalah. Foto: Filip Barbalić/www. Uspešna Krznar in Zeljković, Šimundža ne, preobrat za HadžićaJosip Iličić je podal iz kota, Xhuliano Skuka pa je prvič zadel v 1. SNL. V zgodovini 1. SNL še ni bilo reprezentančnega premora, ki bi prinesel toliko sprememb, kot ga je zadnji. Trije najboljši klubi na lestvici so zamenjali trenerja. Damir Krznar je na klopi Celja debitiral na uvodni tekmi 13. kroga in zmagal s 4:0. Zoran Zeljković je Olimpijo prvič vodil proti Domžalam. Niso prejeli gola, kar je bila njegova prva želja, zmagali so z 2:0. Safet Hadžić je kot trener Kopra prvo tekmo vodi v Murski Soboti in po preobratu proti Muri, ki je vodila z 2:0, osvojil vsaj točko (2:2). Novi/stari trener Maribora Ante Šimundža je na drugi tekmi doživel prvi poraz, Bravo je bil boljši z 2:1. Radomlje so z 2:0 premagale Aluminij. Še bolj pomembno: izpolnili so prvi cilj novega trenerja, mrežo so ohranili nedotaknjeno. Zeljkovića želeli že lani, njegova prva naloga je jasna #video Hat-trick Edmilsona že v prvem polčasu Edmilson Foto: Vid Ponikvar/Sportida Trinajsti krog 1. SNL se je začel v Rogaški Slatini, kjer sta igrala najslabši in najboljši. Celje je veljalo za favorita, a je nekaj dvomov bilo. Najboljši strelec Aljoša Matko je težje poškodovan, trener Albert Riera pa je odšel v Francijo. Nasledil ga je Damir Krznar, ki je nedavno moral zapustiti klop Maribora. A očitno je bil strah odveč. Celje melje naprej. In ima tudi novega golgeterja. Rogaška z vsega dvema zmagama in osmimi točkami (21 točk manj od Celja) ostaja zadnja. Riera ob slovesu od Slovenije z vso silo udaril po Olimpiji Debi Hadžića na klopi Kopra Safet Hadžić Foto: FC Koper Prvič se je v vlogi trenerja Kopra predstavil Safet Hadžić, ki je na Bonifiki v ozadju deloval že od poletja. Zanimivo, da je zadnje tri tekme med Koprom in Muro dobil gost. Mura je bila dvakrat uspešna na Bonifiki, Koper pa nazadnje na Fazaneriji. [pretakanje] Ilirija Vienna prenos v živo 25 oktober 2023 PO pred 1 dnevom — Flashscore.si vam v meniju Ilirija 1911 nudi rezultate v živo, končne 2023 15:00 Rogaška: Olimpija Ljubljana 01 ... com Novi trener Olimpije Zoran Zeljković je nekoliko premešal začetno enajsterico. Po pričakovanjih je vanjo uvrstil bosanskega reprezentanta Admirja Bristrića, ki pri nekdanjem trenerju državnih prvakov Joau Henriquesu ni dobival veliko priložnosti. Začel je tudi prišlek iz Aluminija Marko Brest, pa denimo Izraelec Saar Fadida. Zaradi lažje poškodbe z zadnje reprezentančne akcije za igro od prve minute ni bil pripravljen Timi Max Elšnik. Zaradi težje poškodbe rame Matevža Vidovška, ki v jesenskem delu ne bo več igral, je med vratnicama stal Denis Pintol, ki je bil tako eden od štirih Slovencev v prvi postavi (ob Brestu še Aljaž Krefl in Marcel Ratnik). Zeljković je na četrtkovi novinarski konferenci dejal, da si želi v ekipi več slovenskih igralcev. NK Maribor - Olimpija Ljubljana Live - Prva liga Telemach TNT Sports is your source for the latest Prva liga Telemach Slovenije match updates. Get the full recap of NK Maribor - Olimpija Ljubljana, complete with ... Tekma se je dokončno prelomila v 56. minuti, ko je Justas Lasickas poslal predložek v domžalski kazenski prostor. Vratar Gašper Tratnik bi žogo bržkone dobil v svoje roke, a jo je pred njim nesrečno v lastno mrežo poslal Lukas Hempt. To je bil debi tega 18-letnika za člansko ekipo Domžal. Rezultat se do konca ni več spremenil, čeprav so oboji imeli nekaj lepih strelov. Pri Domžalah je najnevarneje zapretil Šturm, pri Olimpiji pa je rezervist Redi Kasa zadel celo prečko. Zeleno-beli so tako prišli do sedme zmage, s katero ostajajo šest točk za Celjem. Olimpija Ljubljana Live Scores, Results & Fixtures - Footlive Olimpija Ljubljana Live Scores, Results & Fixtures. Slovenia · 1. SNL Results & fixtures · 1. SNL Standings. Olimpija Ljubljana next match. 26.10.23 09:45, KI ... Aluminij vs Olimpija Ljubljana Live Scores Get the latest Aluminij vs Olimpija Ljubljana live score in the Prva Liga from LiveScore.com. Kljub močnemu nalivu ob Kamniški Bistrici in zato precej vode na igrišču v prvem polčasu priložnosti ni manjkalo (19 strelov proti golu, en sam znotraj okvira vrat). Pri Olimpiji sta imela najlepši Fadida in najboljši strelec lige Rui Pedro. Tik pred koncem prvega polčasa so imeli veliko priložnost tudi domači. Z roba kazenskega prostora je streljal Danijel Šturm, a je z drsečim štartom žogo v kot odbil Ratnik. Rui Pedro, ki ga je Zeljković pomaknil v zvezno vrsto, je vseeno prišel do gola, do svojega že osmega v sezoni. Žogo je pod prečko poslal v tretji minuti drugega polčasa in Olimpija je povedla z 1:0. [TV V ŽIVO*] Olimpija Ljubljana Koper v živo brezplačno je 2 27. sep. 2023 — pred 12 urami — Luka Koper vs NK Celje Live Score 26 Result... Orekit · pred 20 urami[[[ŠPORT=]<<<]] Galatasaray Olimpija Ljubljana v živo ...