top of page

Group

Public·556 members

Ballkani Astana 2022 26 tetor 2023 Transmetim


17 orë më parë — “Ndeshja? Duhet të jemi me këmbë në tokë. Astana ka mbi 90 takime në Evropë. Ka marrë pjesë edhe në grupet e Ligës së Kampionëve. Pas një ...


Është e vështirë të luash nëse presioni të shndërrohet në stres, ndaj mundohemi që pavarësisht kundërshtarit, ta mbajmë të moderuar nivelin e presionit, që është prezent në nivele të tilla”. “Pavarësisht se kontrata me Ballkanin përfundon në fund të këtij edicioni, besoj se do të zgjatet. Unë jam nën kontratë me Ballkanin dhe nëse dikush është i interesuar për mua, duhet të kontaktojë me klubin. Deri tani nuk kam pasur asnjë ofertë dhe nëse vjen, sigurisht që duhet ët shkojë edhe te klubi i Ballkanit, me të cilin kam kontratë dhe besoj se do të vijoj gjatë”. Ballkani, portieri Koliçi: Astana nuk është ekip i vogël, të Ballkani, portieri Koliçi: Astana nuk është ekip i vogël, të mos pësojmë gol 2022 05 05t184348.034. Kallëzimi i Belerit, SPAK sekuestron një pasuri të ... FC Ballkani - Astana, vlera financiare e dy skuadrave 16 orë më parë — Ballkani është i dyti në këtë grup me tri pikë, kurse Astana e fundit dhe pa pikë. Nëse analizojmë vlerën financiare, skuadra nga Kazakistani ka vlerë rreth 14 ... FC Ballkani On 25 August 2022, after a victory over Shkupi of North Macedonia, Ballkani Kazakhstan Astana, —, —. References Edit. ^ "F.C. Ballkani (historia)" [F.C. ... Ballkani - Astana - October 26, 2023 / Europa Conference 6 orë më parë — World Cup 2022 · CAN 2021 · Euro 2020 · Results · Search · Contact. This page offers all the statistics of the match and the pre-match of. Ballkani - Astana - ... Ballkani vs. Astana - 26 October 2023 6 orë më parë — Ballkani matches. Competition: All; Superliga; Cup; Super Cup; Club Friendlies; UEFA Champions League; UEFA Europa Conference League. En Angleterre, c'est encore et toujours l'incertitude entre les clubs qui dépensent le plus dans ce mercato. (SHIKONI DREJTPËRDREJT==) Ballkani Dinamo Zagreb transmetimEKSKLUZIVE/ Incidenti në ndeshjen Shkupi-Shkëndija, pamje nga stadiumi i Çairit · Shvercerat Shkup | FC Ballkani - FC Shkupi (25. Ballkani Dinamo Zagreb e Astana. /Lajmi. “Sukses është edhe arritja për herë të dytë radhazi në grupet e Ligës së Konferencës, megjithatë oreksi vjen duke ngrënë dhe do t’i shohim gjërat se si do të shkojnë. Ne duam të japim maksimumin pa presion dhe stres, por sido që të shkojë, kemi shkruar tashmë historinë dhe kemi bërë super sukses”. “Në kampionat kemi një kontingjent më të madh në dispozicion dhe me afrimin e 2-3 lojtarëve të tjerë që po kapin formën e tyre më ët mirë, besoj që e kemi skuadrën e duhur për të të respektuar të dy kompeticionet. Ballkani Astana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 26/10/2023 3 orë më parë — Ballkani Astana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 26/10/2023 Jetoni '''] Ballkani Ludogorets transmetim i drejtp Ballkani Ludogorets ... Ballkani v Astana | 26 October 2023 Latest news, stats and live commentary for the UEFA Europa Conference League's meeting between Ballkani v Astana on the 26 October 2023. netDi Canio sulmon ashpër Mbappenë: I paturp, përfiton nga5 66. Kategoria Superiore Jackson Laurentino në Superligën e Turqisë. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka dhënë së fundmi një intervistë për fshf. 00%) matches played away team was total goals (team and opponent) Over 2. Below you will find a lot of statistics that make it easier Predict the result for a match between both teams. FC Ballkani 🇽🇰 | Kosovo SAN MARINO. UCL se profielfoto. UCL. Ohër 2022 se profielfoto Është momenti jonë, të gjithë për të gjithë FC Ballkani vs FC Astana ... Entuziazmi është në nivele optimale. Ta mbajmë sa më gjatë të jetë e mundur, duke pasur edhe fatin me vete”. “Keni dëgjuar për skandalin e basteve në Itali. A keni diskutuar me futbollistët për këtë fenomen? Jam në dijeni të këtij skandali, por ne si skuadër kemi vetëm fitore dhe nuk ka rrezik për këtë. Zakonisht luajnë për humbjen e skuadrës dhe ne kemi vetëm fitore. Është një fenomen botëror, por mua nuk më ka shkuar ndërmend të bëj biseda të tilla me lojtarët, pasi drejtoj një grup profesionistësh dhe kam besim maksimal te ata. Në fillim të çdo sezoni vijnë njerëz nga klubi dhe federata, të cilët u shpjegojnë lojtarëve çfarë lejohet dhe jo, dhe jemi mjaftuar vetëm me këtë hap”. “Është e vërtetë që janë larguar tre futbollistë, që kanë shkuar në kampionate më të forta. Kundërshtarët e Ballkanit: Dinamo, Plzeni e Astana Është pjesë e Grupit C, së bashku me skuadrat si Dinamo Zagreb, Viktoria Plzen e Astana. Të tria këto skuadra kanë përvojë shumë më të madhe se Ballkani në ... KF Ballkani vs Astana » Predictions, Odds, Live Scores KF Ballkani vs Astana ❱ 26.10.2023 ❱ Football ❱ Europa Conference League, Europe ⚡ Livescore & Streams ⭐ Best Betting Odds ✔️ H2H Stats ✍ Match ... Ky televizion kosovar transmeton drejtpërdrejtë shortin e Ky televizion kosovar transmeton drejtpërdrejtë shortin e UEFA Champions League. Tjetër dhuratë për Ilir Dajën, Ballkani i bën gati 50 mijë euro00 Losses 33. Les deux équipes se sont bien renforcées malgré le contexte, avec l'arrivée notamment de Leroy Sané et d'Arthur pour les turinois. FC BALLKANI – Football ClubFC Ballkani | Suharekë - FacebookFoot en direct - tous les scores et résultats match de football liveDi Canio sulmon ashpër Mbappenë: I paturp, përfiton nga situataBota e futbollit kërkon të dijë se ku do të luajë Kylian Mbappé në mbyllje të merkatos. [TRANSMETO!! ] Laçi Skënderbeu drejtpërdrejt 8 tetor 2023 02. 2023 00:00 Lac KF Laçi – KF Egnatia(((TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË###))) Skënderbeu 02 [Sot>>>] Laçi Egnatia drejtpërdrejt live 11 shkurt((jetoni<<<<)) Laçi... Nëse shtojmë edhe Emërllahun që është i dëmtuar, na kanë ikur 4 persona nga formacioni i titullarëve dhe është shumë e vështirë për t’i zëvendësuar. Megjithatë lojtarët e vjetër, që janë edhe boshti i ekipit, janë një shembull perfekt për të rinjtë, pasi japin maksimumin në stërvitje. Jo vetëm puna jonë e stafit, por edhe ndjekja e shembullit të ‘veteranëve’ është një ndihmë e madhe për përshtatjen sa më shpejt të të rinjve që kanë ardhur në ekip”. “Të jesh në këto nivele, natyrisht që ka edhe presion. Sa më shumë të ngresh nivelin, aq më shumë ngrihen pritshmëritë dhe më pas edhe presioni. Unë me stafin punojmë në maksimum për ta kthyer presionin në një energji pozitive dhe për këtë na ndihmojnë edhe lojtarët me eksperiencë. FC Ballkani (@fcballkani) / X Sports Team Suhareka fcballkani.com Joined July 2022. 26 Following · 1,381 Followers Ballkani - Astana, 26 tetor, ora 18:45. Embedded video. 2:20. 9. 43. 2.4K. Ballkani Astana 2022 26 tetor 2023 TV drejtpërdrejt ] Viktor 3 orë më parë — Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt falas 11 Dinamo Zagreb e ajo nga Kazakistani, Astana. (SPORTI) Ballkani Dinamo Zagreb 2022 5 tetor ... Ballkani Astana shiko live 26 tetor 2023 Transmeto FC Ballka 3 orë më parë — Ballkani Astana shiko live 26 tetor 2023 Transmeto FC Ballkani. VS. FC Astana. Stadiumi: Fadil Vokrri, Prishtinë Data: 26.10.2023. 01 Days.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page